Reference uživatelů Body Balance

Zaslal admin | Molekulární vodík

Body Balance a další přípravky

Výrobek Body Balance – molekulární vodík – užívám 3 měsíce. I když ho beru v menším množství, přestal mě po něm bolet žaludek – kvůli poruše metabolizace homocysteinu užívám větší množství vitamínů skupiny B, a potom ještě další vitamíny. Ale tyto vitamíny obsahují i balastní látky, jako každé jiné vitamíny a léky a můj žaludek to již neunesl. Teprve, poté, co jsem začala užívat produkt Body Balance, mě žaludek přestal bolet a zvýšené dávky vitamínů B + ostatní vitamíny tedy můžu užívat bezbolestně. Také mi trochu pomohl při otocích nohou, ale jen trochu, protože jsem zatím z finančních důvodů brala jen malé dávky.

Ivana Š. / Brno

 

Obyčejně neobyčejný příběh

Dobrý den. Můj příběh je obyčejný. Celý život jsem pracovala s malými dětmi (tzn. sedět na malých židličkách, denně na-vzpírat několik metráků) v roce 1995 mi diagnostikovali přechozenou, neošetřovanou boreliózu, 2005 pozvánka na TEP-kterou jsem „zatím“ odmítla (starala jsem se o rodiče). Po operaci karcinomu prsu 2011 jsem brala hormonální léčbu a už jsem opravdu nemohla ani spát ani chodit od bolestí kloubů. Po změně hormonální léčby se mi zatuhlé klouby mírně uvolnily a nyní po využívání cca 10 balení Body Balance: 

  1. První pokrok byl, že mohu vystoupit bez bolestí z auta (předtím jsem po řízení musela nohu „ručně vynést“ z pod volantu). To mě přesvědčilo, že se něco dobrého děje. 
  2. Také klidové bolesti, které mě trápily několik let jsou mírnější a mohu spát. 
  3. Jsem člověk, který pravidelně cvičí, chodím na dlouhé procházky s velkým psem, vedu cvičební skupinu žen. Cvičíme to, co zvládneme, a já cítím, že se moje pohyblivost zvyšuje a cítím se dobře. 
  4. Nevím, zda má molekulární vodík vliv i na nízký tlak, ale určitě mě nyní méně často bolí hlava. Děkuji

Jarka B. / Studénka

 

Body Balance a bolestivá menstruace

Mým problémem je premenstruační syndrom. Postupně s přibývajícím věkem trpím nepříjemnými komplikacemi před menstruací. Bývám více podrážděná, ve dne i v noci se více potím a provázejí mne nepříjemné bolesti hlavy, kdy kolikrát nemohu ani usnout. Když přijde menstruace mám křeče a špatně spím. Říkala jsem si, že není možné přeci fungovat každý měsíc více než týden na lécích typu brufen apod. Kamarádka mi doporučila přípravek Body Balance. Ten užívám již třetí měsíc a jsem nadšená.Před svými dny i v průběhu nich jsem klidnější, dobře spím a ustaly postupně i bolesti hlavy a menstruační křeče. Jsem s tímto přípravkem velmi spokojená a mohu být aktivní i v průběhu svých dnů a nemusím si zdraví kazit farmakologickými přípravky s vedlejšími účinky. Děkuji

Jana D. / Brno

 

Body Balance Vaše šance

Body Balance užívám pravidelně již 3 měsíce.Rozdíl je zcela evidentní,zlepší se kvalita spánku, nadměrné pocení i v noci je již minulostí,cítím se celkově lépe a velmi důležité při užívání tohoto produktu je odbourání stresu jakožto spouštěče mnoha nemocí. Velmi důležitá je alkalizace našeho organismu, optimální hodnota pH a zásadní změna krevního obrazu při užívání. Rozhodnutí je na Vás. Já jsem zvolil cestu Body Balance důkaz proti slibům – vyzkoušejte sami.

Václav M. / Ostrava