Orthomine 9000 - rešerše studií

Zaslal admin | Pohyb

Osteoartróza

doc. MUDr. Vlado Hořčička, CSc. považuje osteoartrózu za závažný zdravotnický a společensko-ekonomický problém. V studii podává přehled současných znalostí o osteoartróze a způsobu farmakologické i nefarmakologické léčby.

 

Kloubní onemocnění

J.-M. Autret v článku objasňuje způsob výroby a získávání tří nejdůležitějších složek přípravků pro léčbu kloubních onemocnění a obtíží – chondroitin sulfátu, kyseliny hyaluronové a glukosaminu.

 

Aquamine

Carola T. Murphy a tým odborníků z Irských universit a nemocnic poukazují na výhody přípravků obohacených multiminerálním komplexem Aquamine při léčbě osteoartrózy. Poukazují na vedlejší účinky konvenčních léků a na absenci podobných nežádoucích účinků u podávání Aquaminu.

 

Kolagen typu II.

Tým revmatologů pod vedením Marthy L. Barnett prezentuje pozitivní výsledky testu podávání kolagenu typu II při léčbě revmatické artritidy. Pacientům s rozvinutou chorobou bylo podáváno 20 mikrogramů preparátu denně. Byla použita kontrolní skupina, které bylo podáváno placebo. I při takto nízkých dávkách vykazovali pacienti výrazné zlepšení.

 

 

Zdroj: