Body Balance ENERGY

Body Balance ENERGY
Objevte sílu molekulárního vodíku a uveďte svůj organismus zpět do rovnováhy. Díky světovému objevu - molekulární vodíkové terapii - v sobě probudíte přirozenou energii a znovu naleznete chuť do života. Přípravek Body Balance představuje novinku na Evropském trhu v boji proti negativním vlivům oxidačního stresu.     Číst více
Kategorie Vodík
Cena bez DPH 739 Kč
Cena s DPH

850 Kč

Koupit

Objevte sílu molekulárního vodíku a uveďte svůj organismus zpět do rovnováhy. Díky světovému objevu - molekulární vodíkové terapii - v sobě probudíte přirozenou energii a znovu naleznete chuť do života. Přípravek Body Balance představuje novinku na Evropském trhu v boji proti negativním vlivům oxidačního stresu.

 
 

 

Světový objev

Vývoj přípravků s efektem uvolňování molekulárního vodíku byl inspirován světovým výzkumem, ve kterém byly objeveny pozitivní vlivy vodíku (též znám jako molekulární vodík) na lidský organismus a jeho využití v moderním lékařství.

 

Jak přípravky fungují?

Objevená směs minerálu a vyvážený poměr jednotlivých složek má za úkol podporu vzniku redoxních reakcí - dochází k uvolňování vodíku v buňkách živého organismu. Díky těmto reakcím jednotlivé buňky zvyšují svoji schopnost realizovat látkové výměny a vylučovat v těle vodík. Lidské tělo je poté schopno účinněji bojovat proti překyselení, negativnímu oxidačnímu stresu, a další neblahým vlivům, které náš organismus každý den útočí.

 

 

Body Balance doplněk stravy

 

Revoluční přípravek nové generace, který díky svému inovativnímu složení přispívá:

 • k normálnímu energetickému metabolismu a podílí se také na ochraně buněk před oxidativním stresem

 • ke správné funkci nervové soustavy a k normální funkci imunitního systému

 • k normálnímu metabolismu mikroživin a k normální funkci trávicích enzymů

 • ke snížení míry únavy a vyčerpání a ke správné funkci nervových přenosů

 • ke správné funkci nervových přenosů a podílí se na procesu dělení a specializaci buněk

 • k normální činnosti svalů a krevních cév

 • k normální srážlivosti krve a k normální psychické činnosti

Molekulární vodíková terapie - nový objev na poli alternativních možností řešení zdravotních komplikací v moderním lékařství a boje s oxidačním stresem

 

 

K čemu je molekulární vodíková terapie dobrá?

Podle posledních studií představuje molekulární vodík šetrný a současně velmi účinný antioxidant, který napomáhá snižovat koncentraci volných radikálů v těle a to bez negativních vedlejších účinků běžných antioxidantů. Působí rychle, selektivně, nenarušuje metabolické redoxní reakce a nevytváří další pro tělo toxické sloučeniny. Ukazuje se, že molekulární vodík je jednou z nejúčinnější zbraní v boji proti (mimo jiné) takzvanému oxidačnímu stresu - porušení rovnováhy mezi tvorbou a odbouráváním volných radikálů nebo jiných reaktivních forem kyslíku a dusíku.

 

Pro koho je vodíková terapie vhodná?

 • pro osoby žijícím v zhoršeném životním prostředí

 • lidem pociťujícím stres, vyčerpání a únavu

 • lidem trpícím špatným zažíváním či oslabenou imunitou

 • osobám při zátěži a těžké fyzické práci

 • sportovcům, kteří chtějí zvýšit svůj výkon a urychlit regeneraci namáhaných svalů

 • osobám s dlouhodobými zdravotními problémy

 

 

 

 

 

 

Oxidační stress - Tým japonských odborníků poukazuje na terapeutický a antioxidační potenciál molekulární vodíku při řešení komplikací spojených s takzvaným oxidačním stresem a absenci vedlejších účinků při užívání. 

 

 

 

Arteosklerotická onemocnění - Tým Ikuroha Ohsawi v detailu popisuje možnosti využití molekulárního vodíku při léčbě arteosklerotických onemocnění a ukazuje na protizánětlivé účinky molekulární vodíkové terapie.

 

 

 

Oxidanty a antioxidanty - H. Sies ozřemňuje základní mechanismy vzniku oxidačního stresu. V článku jsou představeny základní oxidanty i princip fungování antioxidantů. Publikováno několik let před zveřejněním výsledků I. Ohsawi.

 

Volné radikály

Výzkumy poslední doby dokazují, že volné radikály mohou mají zásadní dopad na zdraví každého živého organismu. Vznikají v našem organismu jako vedlejší produkt látkové výměny v buňkách. Narušují buněčné membrány, ničí DNA a jsou příčinou celkového chátrání provázejícího stárnutí.

 

Látkové výměny

V rámci neustále probíhajících látkových přeměn vznikají v organismu nežádoucí kyseliny a toxické látky. V menších koncentracích jsou kyseliny přirozenou součástí látkových výměn, v koncentraci vyšší stupňují stav překyselení těla a mají negativní vliv na správné pH organismu. Pokud nedojde k jejich odbourání nebo se přirozenou cestou nevyloučí, mohou znamenat pro tělo závažný problém. Celá řada odborných studií potvrdila, že "narušené pH v organismu" je příčinou většiny patogenních procesů, alergií a zánětů, včetně narušení základních metabolických funkcí.

 

pH

Vzhledem k tomu, že se naše tělo z větší části skládá právě z vody (což je zhruba 72%), je hodnota pH vody v našem těle naprosto klíčová. Správné hodnoty pH podporují optimální zdraví lidského těla, výrazně omezují vznik onemocnění a pomáhají tělu se rychleji uzdravit. Narušené pH je provázeno tělesnými příznaky jakými jsou křeče v končetinách, studené nohy a ruce nebo celkově špatný krevní oběh.

 

Co způsobují volné radikály?

Volné radikály hrají význačnou roli při vzniku plicních a srdečních onemocnění a vyvolávají rakovinu. Za normálních okolností je tělo schopno významnou část těchto toxických látek odbourat nebo využít. Je-li narušen rovnovážný stav mezi produkcí volných radikálů a přirozenou antioxidační kapacitou organismu, pak mluvíme o takzvaném oxidačním stresu.

 

K čemu vede oxidační stres?

Jestliže u jeho akutní formy dochází k poškození tkáně, pak dlouhodobé vystavení oxidačnímu stresu vede k celé řadě závažných onemocnění a nádorových bujení. Příčiny oxidačního stresu jsou příčítány nezdravému životnímu stylu, nevyhovujícímu životnímu prostředí nebo zvýšené tělesné a psychycké zátěži. Přirozenou obranou proti oxidačnímu stresu je dostatečný příjem antioxidantů.

 

Antioxidanty

Antioxidanty jsou látky, které dokáží zachytit volné radikály a RONS. Tvorba volných radikálů nebo reaktivních forem kyslíku a dusíku (RONS) je přirozenou součástí metabolických procesů každého aerobního organizmu, a tak bojovat proti riziku vzniku oxidačního stresu.

 

Kde hledat antioxidanty

Mezi nejznámější antioxidanty patří čerstvá zelenina, ovoce a různé vitamíny. Podle posledních studií je pozitivní dopad celé řady antioxidantů provázen vedlejší účinky, které v mnoha směrech působí na organismus negativním způsobem srovnatelným se samotným oxidačním stresem. Vodíková molekulární terapie se v tomto světle jeví pro své vyjímečné vlastnosti jako ideální antioxidační volbou.

Dávkování: Užívejte 2-3 tablety, 2-3x denně

Užívejte nejlépe 30 minut před jídlem. Zapíjte dostatečným množství nechlorované (filtrované nebo balené) vody.

 

Tip: Do vody přidejte kapku citrónu!

Ivana Š. / Brno
stop žaludečním potížím, lepší snášenlivost jiných léků, zmírnění otoků na nohou

 

Václav M. / Ostrava
zlepšení kvality spánku, bez nadměrného pocení, vyšší psychická odolnost vůči stresu

 

Jana D. / Brno
bezbolestné období v průběhu před a při menstruaci, klidnější spánek, bez bolesti hlavy

 

Jarka B. / Studénka
bezbolestný pohyb, klidnější spánek, zvýšená pohyblivost, zmírnění bolestí hlavy

 

celé znění referencí zde

 

Jaké jsou přednosti molekulární vodíkové terapie oproti jiným antioxidantům?

Výhodou molekulární vodíku je jeho šetrnost a selektivní působení. Nenarušuje redoxní reakce, zachovává v činnosti důležité signální molekuly a současně  účině odstraňuje volné radikály a jiné reaktivní formy kyslíku a dusíku. Odborníky je proto často označován za ideální antioxidant bez vedlejších účinků.

 

Jaké jsou možné kontraindikace přípravku Body Balance?

Žádné kontraindikace nejsou známy. Ve velmi ojedinělých případech se může vyskytnout alergická reakce. V tomto případě konzultujte své obtíže s ošetřujícím lékařem.

 

Jaké je doporučené denní dávkování přípravku Body Balance?

Uživatelům Body Balance doporučujeme přípravek zapít neperlivou  vodou s kapkou citronu. Nejlépe balená voda, nebo převařená a nebo ideálně voda z filtrační konvice. Tablety užívejte na lačno nejlépe 30 minut před jídlem. Určite nedoporučujeme zapíjet vodou přímo z kohotkou, obsahuje totiž chlór (zpravidla všude přítomná dezinfekční přísada). V případě užití tablet Body Balance a zapíjením vodou přímo natočenou s kohoutku se výrazně snižuje účinek redoxních reakcí.

 

Co když užiji tablety Body Balance společně s jídlem, či po jídle, nebo jej zapíjím sladkými nápoji, čajem, džusem apod.?

V tomto případě dochází k takové reakci v žaludku, že místo aby žaludeční kyseliny reagovaly s tabletou Body Balance v žaludku, tak začínají zpracovávat cukry, tuky, bílkoviny obsažené v jídle a těchto nápojích. Vždy tedy užívejte před jídlem a zapíjejte vhodnými tekutinami.

 

Mohu užívat příravek Body Balance v pozdějších večerních hodinách? Kdy je tedy pravý čas na Body Balance?

Jelikož jeden s pozorovaných účinků molekulární vodíkové terapie je i energizace těla, tak se velmi často stává, že lidé, kteří si vezmou přípravek Body Balance ve večerních hodinách, mají daleko více energie a prodlouží se jejich denní činnost a jdou později spát. Proto doporučujeme si vyzkoušet, jak na Vás přípravek Body Balance v takovém případě působí (a to nejléle v dnech, kdy Vám nehrozí to, že zaspíte do práce :)...). V průměru většina zákazníků bere poslední tablety Body Balance nejpozději okolo 19:00 hod.

 

Co mám dělat, když jsem zapoměl/a přípravek užít?

Pokuste se přípravek BodyBalance užívat co nejpravidelněji. V případě opomenutí pokračujte v terapii dle svého rozvrhu. Nemusíte se bát zvýšit svou první nejbližší dávku.

 

A co alkohol?

Díky silnému alkalizačnímu účinku tablet Body Balance tělo velmi dobře reaguje v případě užití alkoholu. Dle zkušeností zákazníků si vezmou před užitím alkoholu 3 tablety Body Balance a po skončení konzumace také 3 tablety Body Balance. Výrazně se sníží nejen nevolnosti, ale i tzv. kocovina následujího dne.

 

Co mám dělat v případě, že jsem překročil/a denní doporučenou dávku přípravku Body Balance?

Pokud nebyla významě překročena dávka devíti tablet denně (například dvoj až trojnásobně), pak se není čeho obávat. V případě jakýchkoli obtíží nebo alergické reakce kontaktujte svého ošetřujícího lékaře.

 

Jak Body Balance pomáhá při zakyselení organismu?

BodyBalance pomáhá udržet vaše pH v optimálních hodnotách při současném zvýšení pufrové kapacity krve.

 

Jak si mohu změřit své pH?

Své pH si nejlépe změříte použitím lakmusového papírku. Výborným indikátorem jsou vaše tělesné tekutiny jako sliny nebo moč.

 

Jaké je mé optimální pH?

Optimální pH organismu se pohybuje v poměrně úzkém rozmezí 7,35. Podaří li se vám udržet pH vašich tělesných tekutin v přibližně těchto hodnotách, pak vaše tělo netrpý zakyselením.

Body Balance 

doplněk stravy

 

Doporučené dávkování: 2-3 tablety, 2-3 x denně min. ½ hod. před jídlem. Zapít filtrovanou nebo balenou vodou, nejlépe s kapkou citrónu.

 

Složení: Hydrogenfosforečnan vápenatý – 200 mg (53% RHP), extrakt Guarana – 100 mg, Uhličitan hořečnatý – 80 mg (54% RHP), Oxid hořečnatý – 27 mg (40% RHP), Vitamín C (kyselina askorbová) – 15 mg (169% RHP), Biotin – 15 μg (270% RHP)Rozvolňovadla: Mikrokrystalická celulóza. Plniva: Maltodextrin. Protispékavé látky: Aerosil, Stearan hořečnatý.

 

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy! Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Není určeno dětem do 10 let! Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně obalu.

 

Obsah balení / Hmotnost obsahu balení: 80 tablet / 72 g ± 5% (80 tablet á 900 mg)

 

Výrobce: VITALImedica Trade s.r.o., Šlechtitelů 813/21, 779 00 Olomouc, CZ

 

%RHP - referenční hodnota příjmu v maximální doporučené denní dávce (9 tablet)

 

Doplněk stravy a v souladu s §3d zákona č.139/2014 Sb.

 

 

Složení: Hydrogenfosforečnan vápenatý – 200 mg (53% RHP), extrakt Guarana – 100 mg, Uhličitan hořečnatý – 80 mg (54% RHP), Oxid hořečnatý – 27 mg (40% RHP), Vitamín C (kyselina askorbová) – 15 mg (169% RHP), Biotin – 15 μg (270% RHP)Rozvolňovadla: Mikrokrystalická celulóza. Plniva: Maltodextrin. Protispékavé látky: Aerosil, Stearan hořečnatý.

Kontakt